Z ramienia agencji oraz pod marką Kreczmański.com

świadczyłem usługi Public Relations dla: Praca Michała przyniosła bardzo wymierne efekty i przyczyniła się do sukcesu prowadzonego przedsięwzięcia. W trakcie wspólnej realizacji projektu wykazał się skutecznością, profesjonalizmem oraz ponadprzeciętnym zaangażowaniem w powierzone mu zadania. Rekomendujemy Michała jako eksperta w zakresie kontaktów z mediami.
— Robert Kołodziejczyk, CEO GREAT OPEN HOUSE

Michał Kreczmański współtworzył strategię public relations dla marki Hoop Polska w zakresie komunikacji korporacyjnej. Pełnił funkcję doradcy w sytuacjach komunikacji w kryzysie. Jego pracę cechuje rzetelność, profesjonalizm i ponadprzeciętne zaangażowanie.
Jest osobą ambitną, nastawioną na realizację założonych celów oraz rozumiejącą procesy biznesowe w firmie.
— Edyta Bach, PR Director HOOP POLSKA SP. Z O.O.

Pragniemy zarekomendować Michała Kreczmańskiego jako sprawdzonego eksperta Public Relations.
Chcemy podkreślić zaangażowanie, profesjonalizm i solidność z jaką Michał Kreczmański podchodzi do planowania i egzekucji działań.
— Szymon Pawlica, CEO TransmisjeOnline.pl, obecnie CEO Vintom

Z przyjemnością udzielam referencji Michałowi Kreczmańskiemu, Specjaliście ds. Public Relations, który przez blisko 4 lata pracował w agencji magnifiCo. Jest osobą niezwykle rzetelną, ambitną i znającą się na dziedzinie Public Relations.

W magnifiCo pracował na rzecz m.in. takich marek jak GetHouse Developer, Bank Pocztowy, Allegro.pl czy Fly.pl. Udowodnił, że potrafi realizować cele, jakie stawiali sobie i jemu Klienci agencji, wykazując się zaangażowaniem, kreatywnością, lojalnością i profesjonalizmem.
— Karolina Siudyła, Prezes Zarządu MAGNIFICO PR SA

Współpracę z Michałem Kreczmańskim nawiązaliśmy przy trzech różnych projektach. Za każdym razem usługi świadczone przez niego były wykonywane z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Wysoko oceniam zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie Michała Kreczmańskiego.
Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Michała Kreczmańskiego jako eksperta w dziedzinie Public Relations.
— Adam Hołubek, Marketing Manager ROCHE DIAGNOSTICS POLSKA