Lubię skuteczną komunikację

Fascynuje mnie przepływ informacji i jej siła. Najpierw pojawia się idea. Następnie trzeba ją nazwać i ubrać w słowa. Potem wybrać audytorium i zakomunikować. To nie tylko dostarcza wiedzę i zmienia świadomość odbiorców. Skuteczna komunikacja potrafi wpłynąć bezpośrednio  na zachowanie a w dłuższym czasie na zmianę postawy innych ludzi – a to potężna siła. 


Lubię wartościowe marki

Marka ma swoją strukturę i osobowość. Posiada swoje atrybuty, daje korzyści funkcjonalne ale i emocjonalne. Marka to Idea. A idee są tym, co mnie pociąga. Tworzenie i  zwiększanie wartości marki to, rzeczy, którymi się zajmuję. 


Lubię mieć pozytywny wpływ

Moim celem jest wprowadzanie dobrej zamiany do organizacji czy projektu. Cieszy mnie tworzenie czegoś nowego oraz kształtowanie otaczającej nas rzeczywistości. Taką możliwość daje komunikacja. Potrafię dostarczać skuteczne rozwiązania.

Jeden z projektów, które komunikuję - Pytaki®, zbliża do siebie rodziny i pomaga w budowaniu trwałych więzi. W innym - tatno.net, ojcowie z całej Polski uczą się komunikować i budować relacje ze swoimi dziećmi.